EN / TR   

Kenzo Paris Moda Haftası

Kenzo'nun Paris Moda Haftası'nda tanıttığı Be A Tiger sloganına sahip 2021 İlkbahar Yaz koleksiyonu hayatın zıt yönlerinden ilhamını alıyor. Eğlenceli ve melankolik, yüksek ve alçak, korku dolu ve pozitif gibi…
Arıcılık tulumlarından esinlenilerek corona virüs'ten korunmak için ve pandemi önlemleriyle yapılan defileden öne çıkanlar…
Kaynak: Haberi İncele
Kaynakça : NTV

Prada, Korona ile Mücadelede Desteğini Sürdürüyor

Dünyaca mücadele ettiğimiz virüs ile ilgili markalar elinden geldiğini yapmaya devam ediyor. LVMH gibi uzmanlık alanının getirisi doğrultusunda el dezenfektanı üreten de var, Kering gibi yüksek miktarda cerrahi maske bağılında bulunan da. Öte yandan Dolce & Gabbana işin bilimsel boyutunu göz ardı etmiyor ve Milano'daki Humanitas Universitesi'ne sağladığı araştırma fonuyla araştırmaların da önemli olduğunun altını çiziyor. H&M gibi demokratik modayı benimseyenler de elini taşın altına koyuyor, yüksek modanın ön sırasındaki markalar da. Tıpkı Prada gibi.

İtalya'nın Toskana Bölgesi'nden gelen talep üzerine sağlık personeline tahsis edilmesi adına 80.000 tıbbi tulum ve 110.000 maske üretimine başlayan İtalyan asıllı marka, üretim planını günlük dağıtım şeklinde yapıyor olup, dağıtımların tümünü 6 Nisan'da tamamlanıyor olacak.
Haberi İncele
Kaynakça : Vogue

Kraliçe hem tacını hem elbisesini ona verdi

İngiliz kraliyet ailesinden geçtiğimiz hafta kapalı kapılar ardında bir düğün töreni gerçekleşti. Kraliçe 2 Elizabeth'in ortanca oğlu Andrew'nun, SarahFerguson ile evliliğinden dünyaya gelen 31 yaşındaki kızı Prenses Beatrice ile Edoardo Mapelli Mozzi, Windsbor Şatosu'nda kapalı kapılar ardında evlendi.
Kaynak: Haberi İncele
Kaynakça : Hürriyet

Moda dünyasında kalıplar yıkıldı

Son yıllarda eski anlayışını bir kenara bırakmaya başlayan moda dünyasında artık kalıplar iyiden iyiye yıkıldı. Dünyaca ünlü bir firma, yeni kampanyası için Down sendromlu genç bir modelle çalışmaya başladı. 18 yaşındaki Ellie Goldstein, Gucci'nin yeni kampanyası için Vogue dergisinin objektifi karşısına geçti. Firmanın yeni güzellik kampanyasının tanıtım yüzü olan genç modelin fotoğrafına, resmi Instagram sayfasında yer verildi.
Haberi İncele
Kaynakça : Hürriyet

Moda da radikal değişim “ POSTKORONA “

Fashion show kavramına bambaşka bir bakış açısı.Yönetmenliğini Matteo Garrone yaptığı film harika bir müzik ile başlıyor. Geleneksel terzi atölyesinden ,ormana ve oradan Yunan mitolojik evrenine bir yolculuğa çıkartıyor.
Kaynak: https://www.wmagazine.com/story/dior-opens-paris-couture-week-with-a-dreamy-experimental-short-film/
Kaynakça : Pinterest

Pantone 2020 S/S renklerii açıkladı

Kaynakça : Pinterest

İnce Çizgili Kumaşlar

İnce çizgili kumaşlar, rahat kruvaze ceketler ve sonbahar tonları var: İşte yaklaşan sezon için trendlerden bazıları.
Kaynakça : Pinterest

Damatlıklara Yeni Görünüm

Damatlıklara yeni görünüm ,baştan aşağı sizi alabora edecek yoğun baskı detaylarını bolca göreceğiz.
Kaynakça : Pinterest