EN / TR   

Öneriler Pantolon ölçüsü nasıl belirlenir


Dinamizm ve çağdaş cazibe arasında mükemmel bir denge sağlamak için zarafet ölçüleri, günlük yaşama uygun, tempolu bir gardırop lehine gelişir.

Böylece ceketler ve blazerler kısalır, gömlekler yanlara ve kollara daralır ve pantolonlar giderek malleol gösterir. Dışarıda hiçbir kıyafet kalmaz.

Kesimler ve tasarımlar incelirse, önemini kaybetmeyen bir şey iyi bir uyumun değeridir. Bel, kalça çevresi , pileler , bacağın tabanının genişliği ve uzunluğu, iyi pantolon çizgisi için her zaman belirleyicidir.

Kişisel zevk ve mevcut trendin yanı sıra, herkes için hangi uzunluğun doğru olduğunu anlamak için iyi bir başlangıç noktası kesinlikle yapıdır. Fiziğinize göre kıyafetlerin nasıl seçileceğini bilmek her zaman önemlidir .

Uzun bacaklı bir vücut için pantolon uzunluğuOldukça ince ve ince kişi, ayak bileklerinde daha kısa ve daha dar pantolonları çekmeden alabilir, hatta malleolusun yüksekliğine bile ulaşabilecek bir uzunluğa sahip, birkaç santimetre çorap (veya yazın yaz aylarında bacak) ).

Bununla birlikte, hayattaki her şeyde olduğu gibi, aşırıya kaçmayın: Çok kısa pantolonlar giyerseniz, içinde büyüdüğünüzde soru sorma riskiniz olacaktır.

Kısa bir vücut için pantolon uzunluğuKısa olan veya belirgin buzağıları olan kişiler, bacakları kısaltma etkisi olan azaltılmış uzunluklardan kaçınmalıdır.

Bu durumda, ayakta dururken ayakkabıların üst kısmına ulaşan ve çorapları tamamen kaplayan pantolonları tercih etmek daha iyidir.